גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום לגינה

למרות שעד לאחרונה, גידור רכוש פרטי היה קשור יותר לפונקציית הגנה, משקיעים מודרניים מקדישים תשומת לב רבה לנושאים אסתטיים. הגדר נחשבת כיום מנקודת המבט של אלמנט חשוב מאוד, שאמור להתאים באופן מושלם לתפיסה האדריכלית הכוללת. לכן גדרות אלומיניום לגינה פופולריות מאוד בקרב הקונים. אם אתם רוצים לגדר את השטח שלכם באופן מקצועי ומודרני, חברת Mano service מספקת לכם את שירותי ההתקנה המקצועיים והאמינים ביותר. Mano service דואגים לא רק לאיכות החומר, אלא גם למתן שירות אדיב, כך שאתם תהנו לא רק מהתוצר אלא גם מדרך ההתקנה ושירות הלקוחות של Mano service.

ומה לגבי אסתטיקה של הגדרות אלומיניום לגינה

כדאי להתחיל עם העובדה שהמראה של גדרות אלומיניום מתאים באופן מושלם לגורמים המגדירים של האדריכלות המודרנית. מדובר במוצר בעל צורה פשוטה אך מאוד אלגנטית. ברוב המוחלט של המקרים, גדרות אלומיניום לגינה מיוצרות בצורת לוחות אשר ניתן לבחור את רוחבם לפי הזמנות פרטניות של הלקוח. עוד יש לציין כי באמצעות שימוש ביריעות מתכת מתאימות, גדרות אלומיניום לגינה יכולות לחקות עץ טבעי.

אסתטיקה מעולה מושגת בעיקר באמצעות גישה משולבת לעיצוב וייצור. גדרות אלומיניום מודרניות הן פתרונות מערכתיים, שבזכותם כל האלמנטים משולבים זה בזה בצורה מושלמת ויוצרים רושם של מכלול הוליסטי ומחושב היטב.

היתרונות הגדולים של גדרות אלומיניום

מומחי תעשייה מסכימים לחלוטין שהיתרון הגדול ביותר של גדרות אלומיניום לגינה הוא חוזקן מעל הממוצע. אנחנו מדברים כאן גם על עמידות גבוהה לתנאי סביבה וגם עמידות מפני נזק מכני אפשרי. בהתחשב בתכונות הפיזיקליות של אלומיניום מעובד מבחינת סגסוגת, מדובר במתכת שפשוט לא ניזוקה מחולדה וקורוזיה – גם אם החלקים החיצוניים שלה נפגעים. עם זאת, מצב שהאלומיניום יפגע הוא בעל סבירות נמוכה מאוד, שכן טכנולוגיית ציפוי האבקה משמשת לצביעת אלמנטים של הגדר, שהיא הערובה הטובה ביותר לחיי שירות ארוכים של החומר ואינה דורשת תחזוקה.

גם קלות החומר עצמו ראויה לתשומת לב מיוחדת. בשל העובדה שהאלומיניום קל פי שלושה מפלדה, שלא לדבר על בטון, עבודות ההתקנה מתבצעות ביעילות רבה. אם אתם מחפשים התקנת גדר אלומיניום לגינה שלכם, צרו קשר עם Mano service, כי אצלם כל לקוח הוא לקוח VIP!

גדרות לגינה מאלומיניום

לבניית הגדר משתמשים בחומרים שונים – מתכת, עץ, שילובים שונים של חומרים נוספים. עם זאת, מספר האפשרויות גדול בהרבה. אחד מהם הוא גדרות לגינה מאלומיניום, מבנה קל משקל ועמיד מאוד. המתכת אינה נוטה לקורוזיה ואינה מאבדת את האיכויות שלה לאורך זמן. בנוסף, יש לה משקל נמוך, המאפשר להפחית המאמץ המושקע סביב ייצור והתקנת הגדר ובכך להוזיל את עלות בנייתה. את גדרות האלומיניום האיכותיות ביותר תוכלו למצוא אצל Mano service. Mano service מבצעים את כל החיתוכים, לקיחת המידות, וההתקנה באופן המדויק ביותר, ללא טעויות, כך שהגדר שלכם תהיה לא רק עמידה אלא גם אסטטית ויפה.

מה הן גדרות לגינה מאלומיניום?

גדרות לגינה מאלומיניום הן גדרות שמרכיביהן העיקריים עשויים מפרופילים וצינורות אלומיניום. עיצובים כאלה הופכים לפופולריים יותר ויותר בשל כל היתרונות שמספקת המתכת. בנוסף תגלו כי ההשקעה הראשונית הגדולה עבור התקנת גדר אלומיניום מתקזזת על ידי היעדר כמעט מוחלט של הוצאות כלשהן בעתיד. לגדר אלומיניום חיי שירות ארוכים מאוד, מה שהופך אותה לאחת הגדרות הפרקטיות ביותר. מבחינה עיצובית, גדר האלומיניום אינה שונה מהגדרות הרגילות. זה מורכב משלושה אלמנטים עיקריים:

  • מערכת תמיכה.
  • קנבס גידור.
  • מוטות נושאות עומס אנכיים.

תכונות ויתרונות של  גדרות אלומיניום

גדרות לגינה מאלומיניום בעלות מספר יתרונות, כאשר המשמעותיים שבהם הם:

  • עיצוב עכשווי המעצים בעדינות את האסתטיקה של הבית והחצר.
  • האלומיניום עמיד בפני תהליכי קורוזיה, מה שמאפשר לשמור על מראה ללא דופי של הגדר בעונת הגשמים ובכלל במהלך כל תקופת פעולתה. גדרות כאלה ניתן להתקין בבטחה סביב בריכות ובמקומות אחרים בהם הן באות במגע עם מים.
  • עמידות החומר בתנאי מזג אוויר שונים מונעת את הצורך בהגנה על הגדר באמצעות צביעה רגילה, ומייתרת את הצורך בתיקונים.
  • ציפוי האבקה המיושם במהלך ייצור גדר האלומיניום משפר את עמידותה בפני השפעות חיצוניות, אינו מתקלף ועמיד בפני שריטות.
  • במקרה של פגיעה בגדר האלומיניום, התיקון שלה מורכב מהחלפת האלמנט הפגוע ללא צורך בהחלפת כל הגדר, מה שממזער משמעותית את עלות אחזקת הגדר.
  • ידידותיות לסביבה של החומר, היעדר פליטות מזיקות במהלך ייצור הגדר ובמהלך פעולתה.
  • בטיחות אש. עמידות בפני כימיקלים.

תכונה חשובה נוספת של האלומיניום היא השילוב המצוין שלו עם חומרים נוספים, המאפשר לשלב במהלך בניית הגדר קטעי אלומיניום עם תומכות מסוגים שונים, וכן להשתמש בשערי אלומיניום ושערים עם גדרות מחומרים אחרים. להתקנה גדר איכותית ומדויקת צרו קשר עם Mano service עוד היום, ותהנו ממחירים משתלמים במיוחד!

השאירו פרטים:

עוד בנושא

סגירת חורף לפרגולה
סגירת חורף לפרגולה

סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום האם ידעתם כי ניתן ליהנות משהיה נעימה תחת פרגולה גם בימות החורף? סגירת חורף לפרגולה מאלומיניום היא שדרוג מהפכני. אם עד

קרא עוד »
גדרות עץ

מהן גדרות עץ? גדרות עץ – גדרות נותנות מענה פשוט חזק ויעיל ומשמשות בעיקר לתחם גינות גדולות, מעולות למניעת חדירת בע"ח, וללא צורך בתחזוקה נוספת. גדרות

קרא עוד »
דק לבריכות
דק לבריכות

דק לבריכה הוא שיפור מנצח שיכול לשפר משמעותית את הנכס. דק לבריכות מספק שיפור אסתטי, ובכך מסייע לעליית ערך הבית. דק המקיף בריכה מושך את

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר