דק לבריכות

דק לבריכה הוא שיפור מנצח שיכול לשפר משמעותית את הנכס. דק לבריכות מספק שיפור אסתטי, ובכך מסייע לעליית ערך הבית. דק המקיף בריכה מושך את תשומת הלב לאזור ומבדיל אותו משאר הנכס, ויוצר אסתטיקה טבעית. אפשרויות אחרות לתיחום הבריכה כוללות בטון ואבנים, אך עץ נותן אופציה מדהימה עם יתרונות רבים.  Mano service מתמחים בהתקנות דק, פרגולות, סככות חיפויים וגדרות, ותמיד מוציאים את הלקוח מרוצה! עם העיצוב וההתקנה המקצועיים של Mano service הבריכה שלכם תראה לכם חלק מנוף פסטורלי יוקרתי, ואתם תוכלו להנות ממנה כל ימות השנה. צלצלו 052-6411770

מה מיוחד בהתקנת דק לבריכות?

דק לבריכות אינו כמו כל פרויקט דק עץ אחר. בשל אופיו המיוחד במינו של הפרויקט, ביצועו חייב להיות ללא רבב על מנת שיביא תועלת מירבית. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת התקנת הדק. בין אם כבר יש לכם בריכה שאתם רוצים לשפר עם דק עץ ובין אם אתם עדיין בשלבי תכנון של הנכס שלכם, ישנם דברים מסוימים שאתם צריכים לדעת על דק העץ.

ראשית, בריכת השחייה לא יכולה להתקיים ללא שוליים; זה מרכיב חיוני. בנוסף לעובדה שהדק עצמו מוסיף ערך, להלן היתרונות שלו:

  • משטחי עץ בטוחים יותר לשחיינים מאשר משטחי אבן או בטון מכיוון שהם עדינים יותר. אנשים שמועדים על דק עץ נוטים פחות להיפגע מאשר אלה שמחליקים על משטחי בטון או אבן.
  • דק לבריכות נראה טבעי וישלים את השטח של הנכס שלכם. זה ייתן אמירה אסתטית טבעית.
  • אם יש מספיק מקום מסביב לבריכה, ניתן להשתמש בדק למנוחה ובילוי בכל שעה ביום או בלילה. הדק יכול אפילו לכלול פינת ישיבה מוצלת, מה שמעלה את ההנאה מאורח החיים שלכם.
  • כחציצה בין הבריכה לשאר החצר, דק העץ יסייע גם לשמור על ניקיון הבריכה שלכם על ידי הסרת חלק מהפסולת והדשא שנאספו לרגלי המשתמשים ומניעת כניסתה לבריכה.

אילו עיצובי דק עץ זמינים?

מכיוון שהבריכות משתנות, כך גם עיצובי הדק מעץ משתנים. בהשוואה לבטון, עץ הוא חומר גמיש יותר. לרוב, למתקינים קל יותר לחתוך ולנסר אותם לצורה ולגודל הרצויים עבור הבריכה שלכם. חשוב שתשתפו פעולה עם המתקינים כדי לפתח את התוכנית האידיאלית בעת ההחלטה על סוג דק העץ הרצוי עבור הנכס שלכם.

בדרך כלל, העיצוב יהיה תלוי בבריכה ובאסתטיקה הכללית של החצר שלכם. מכיוון שעץ הוא חומר טבעי, הוא ישתלב בקלות עם הסביבה שלו. בשל הרכות היחסית של עץ, ניתן גם לחתוך אותו לכל דוגמה וליצור באמצעותו כל עיצוב שישלים כל מיקום או גינה.

רוצים ליצור אווירה קיצית ואסטטית בגינה שלכם? צרו קשר עם Mano service. 052-6411770

מה מיוחד בהתקנת דק לבריכות?

דק לבריכות
השאירו פרטים:

עוד בנושא

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר