פרגולה במבוק

בניית פרגולה העשויה כולה מבמבוק אינה מומלצת. למרות שזה אפשרי, היא אינה בטוחה ואינה עומדת בתקן בארץ. עם זאת, ניתן לבנות פרגולת עץ לגינה ולעשות חיפוי באמצעות במבוק מ"רגלי הפרגולה" ועד לקירוי המלא של הגג. פרגולה במבוק שהיא למעשה פרגולת עץ מחופה בבמבוק משתלבת באופן מושלם עם כל ערכת צבעים, ורוב סגנונות העיצוב, כך שעל ידי השקעה כספית לא גבוהה תוכלו ליצור לעצמכם פינת חמד אמיתית. חברת Mano service בעלי ניסיון רב בעיצוב פרגולות מבמבוק בעלי עיצובים מיוחדים ומורכבים, וישמחו להגשים את החלום שלכם וליצור בחצר שלכם פינה קסומה. חייגו 052-6411770

כיצד פרגולה במבוק משתלבת בסגנון העיצובי?

ראשית, הבמבוק משתלב יפה עם בסיס הפרגולה ומעניק מראה כפרי ומזמין. היתרון השני הוא שניתן להשיג קני במבוק כמעט בכל אורך רצוי ומדובר בחומר גלם מצוין בעלות נמוכה יחסית בשל הצמיחה המהירה של עץ הבמבוק. הבמבוק הוא אופציה הרבה יותר "ירוקה" מעצים אחרים מכיוון שהוא גדל ללא הרף ואין בו מיעוט, בניגוד לעצים אחרים המשמשים לעיתים לבניית פרגולות. אפשרויות העיצוב של פרגולה במבוק הן בלתי מוגבלות. כשמשתמשים בעץ הבמבוק לעיצוב הפרגולה עומדות בפנינו אפשרויות נפלאות רבות כמו בניית גדר תואמת בגינה, הקמת ריצוף תואם שבמקרים רבים יהיה דק ושילוב של צבעים שישתלבו היטב עם חומר קליל וצבעוני.

יתרונות מרכזיים של פרגולות מכוסות במבוק

פרגולה במבוק היא כאמור פרגולת עץ המחופה במבוק. החיפוי נעשה על ידי חיבור מוטות במבוק באמצעות חוטים ועזרים נוספים אשר מבטיחים שהבמבוק מחובר לשכבת העץ בצורה חזקה וגם אסתטית.

לקוחות המעוניינים לשמור על סביבה ירוקה וטבעית יכולים לרכוש פרגולה מסוג זה. הזמנת רגלי אלומיניום לפרגולה תוזיל את מחירה של פרגולה במבוק. רוב הלקוחות שרוכשים פרגולת במבוק מזמינים תומכים אלו.

בנוסף, השילוב של תומכי פרגולה ממתכת וגג פרגולת במבוק מאפשר יציבות ועמידות בפני מזג אוויר קשה.

בהתאם להעדפות הלקוח, צורת פרגולה זו זמינה במגוון שילובי צבעים וצורות.

לפרגולת במבוק מראה טרופי ואקזוטי האופייני למדינות במזרח הרחוק; החומר קל משקל וידידותי לסביבה.

כיוון שהמים עלולים לחדור דרך המרווחים שבין הבקבוקים, מומלץ להטמיע גג עמיד לגשם לתוך פרגולת הבמבוק.

אז אם אתם מעוניינים להנות מכל היתרונות של פרגולת במבוק, וגם לזכות בשירות VIP, צרו קשר עם Mano service עוד היום 052-6411770

כיצד פרגולה במבוק משתלבת בסגנון העיצובי?

 

פרגולה במבוק
השאירו פרטים:

עוד בנושא

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר