פרגולה חשמלית

מהי פרגולה?

פרגולה –  הינו גגון אשר משמש להצללה לחלל פתוח ועשוי מרובו לרוב מעץ.

אך מניין מגיע המילה "פרגולה"?, ובכן פרגולה משמעותה "גג מוקרן" בלטינית מאוחרת, ולמעשה חזרה להיות נפוצה במיוחד לאחר המאה ה-17 באיטליה בזכות המראה הייחודי המשלבת פונקציונליות מדויקת להצללה חכמה אשר התחבבה על ידי האדריכלות האיטלקית.

פרגולת אלומיניום חשמלית

אם אתם חולמים על פרגולה שתאפשר הצללה מלאה, חלקית ואפילו ללא הצללה, היום זה אפשרי באמצעות פרגולת אלומיניום חשמלית. מדובר על פרגולה שניתן להזיז בצורה אוטומטית חשמלית את השלבים שלה כך שהיא תעניק לכם הצללה נכונה לכל רגע משעות היממה. אך לא בכך מסתכם תפקידה של פרגולה זו, ועל כך נרחיב יותר בהמשך מאמר זה כאשר נספר לכם מה הם היתרונות הטמונים בהתקנה של פרגולת אלומיניום חשמלית. חברת מנו סרוויס היא חברה המייצרת תוספי בנייה למגזר הפרטי ולמגזר העסקי ומייצרת עבורכם תוספות איכותיות כולל מגוון רחב של פרגולות לפי בחירתכם.

כל היתרונות של פרגולת אלומיניום חשמלית

כאמור, היום ישנו דור חדש של פרגולות. פרגולת אלומיניום חשמלית משדרגת לכם את הישיבה במרפסת, בגינה או בחצר. הנה כמה יתרונות הקיימים בהתקנת פרגולת אלומיניום חשמלית:

הזכרנו זאת בתחילת מאמר זה, שלא משנה איך מותקנת הפרגולה שלכם, עם פרגולת אלומיניום חשמלית, אתם יכולים לשלוט על מצב ההצללה, כך שיהיה לך נעים ונוח לשבת תחת הפרגולה בכל זמן שתרצו.

פרגולות חשמליות לא רק שהן מצלילות לכם את קרני השמש, הן גם חוסמות את הרוחות החזקות הנשבות, ואתם יכולים להמשיך לשבת בחוץ גם כשהרוח נושבת קרירה. ולא רק. היא גם משאירה אתכם יבשים לחלוטין כשהיא אוטמת חדירת מים בסגירה הרמטית של הפרגולה. לאן מתנקזים כל המים? בפרגולה מותקנת מערכת ניקוז מובנית שמנקזת את המים בצורה פשוטה ויעילה.

ישנם שני סוגים של פרגולות  אלומיניום חשמליות. האחת היא פרגולה חשמלית מתכוונת,והשנייה היא פרגולה נאספת. כאשר היתרונות הקיימים בכל אחת מהפרגולות הללו היאשבפרגולה מתכוונת שהיא קלה לתפעול, יש מערכת ניקוז מובנית עם מרזב, ותאורת לדמובנית, איננה זקוקה לאישורים בכדי להקימה. פרגולה חשמלית נאספת אפשר ליהנות ממנהבכל מצב. היא ניתנת למצב של פתיחה מלאה כך שאתם יכולים לשבת בלילה ולהביט בכוכבים,ואילו בימי הקיץ של השמש הלוהטת או ימי החורף הגשומים אתם נהנים מאטימה מלאה שימשואתכם כמקום לפינה השקטה שלכם, ואפילו לתליית כביסה.

להתקין את הפרגולה המתאימה לכם

רוצים ללכת על כל הקופה? התקנת פרגולת אלומיניום חשמלית נותנת לכם מענה מלאה לכל מצב. בין אם מדובר על ישיבה בימות הקיץ, או החורף שמשמים לכם הגנה מלאה מפני מזג האוויר המשתנה, וגם ישיבה נעימה בלילות עם מערכת לדים מובנית שתאיר לכם את הערבים והלילות בצורה נעימה. אז למה אתם מחכים? כנסו כבר עכשיו לאתר מנו סרוויס והזמינו את הפרגולה החשמלית שלכם.

פרגולה חשמלית למרפסת

תחשבו על זה לרגע, יש לכם מרפסת שאיננה מקורה, ואתם יכולים לשבת בה רק לפרק זמן מצומצם מאד כמו שעות הבוקר המוקדמות, או לעת ערב. ואתם לא מצליחים לנצל את יתרונות הישיבה במרפסת הפרטית שלכם וליהנות מכל העולמות. אבל כאן בדיוק נכנסת לתמונה פרגולה חשמלית למרפסת. תחשבו על זה בלחיצת כפתור וכשאתם מחליטים אתם יכולים להפוך את המרפסת שלכם ממרפסת פתוחה לרווחה, למרפסת מקורה שמגינה עליכם משמש קופחת או רוחות ערות או גשמים. ההרגשה היא כמו להיות בחממה. חברת מנו סרוויס המייצרת עבור המגזר הפרטי והעסקי תוספי בנייה כגון פרגולות, דקים, שערים, בנייה קלה ועוד, והכל לפי שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

היתרונות של פרגולה חשמלית למרפסת

בדרך כלל כשמספרים לכם על פרגולה חשמלית, ומראים לכם תמונות להמחשה, אתם מבינים שמדובר על התקנת פרגולות שהן יותר מיועדות לגינות רחבות או חצרות של בתים פרטיים. אך כיום ניתן להתקין פרגולה חשמלית למרפסת. כן, גם למרפסת שלכם. פרגולה חשמלית עשויה אלומיניום, כאשר ישנן יתרונות מרכזיים להתקנת פרגולה שכזו למרפסת בבית שלכם:

קודם כל מבחינת העיצוב והמראה הכולל של הבית שלכם, הפרגולה מוסיפה מראה יוקרתי. מעבר לזאת במאמץ מועט אתם למעשה מגדילים את שטח הבית שלכם, כשאתם משתמשים בתדירות גבוה יותר גם בשטח המרפסת בגלל הנוחות שנותנת הפרגולה.

אם פעם לסגור מרפסות היה כרוך בעבודת שיפוצים מאובקת, כיום אתם יכולים ליהנות מכל העולמות. כשבא לכם אתם נהנים ממרפסת פתוחה נהנים מהאוויר של היום או של הלילה, ואם אתם מעוניינים להמשיך לשהות בתחום המרפסת שלכם גם כשיורד גשם או כשקרני השמש החזקות מצויות בשיאן, כל מה שאתם עושים הוא ללחוץ על כפתור אחד שבן רגע סוגר לכם את הפינה ומאפשר לכם לשהות בחממה נעימה ומקורה.

למה דווקא פרגולה חשמלית מאלומיניום? כי אלומיניום הוא חומר עמיד וגמיש לכל מצב רוח ופגעי מזג האוויר המשתנים. מעבר לזאת הוא קל לתפעול וקל לתחזוקה, שכמעט ואיננה נדרשת. אתם יכולים ליהנות לאורך זמן רב מפרגולה חשמלית עשויה אלומיניום.

להתקין פרגולה בעזרת חברה מקצועית ומנוסה

אין ספק שמדובר בדור המתקדם של התקנת פרגולות. פרגולה חשמלית למרפסת היא הדבר החם כרגע, שיגרום לכם לא לרצות לעזוב אותה. הפרגולה פשוט מרחיבה לכם את מרחב המחיה ואתם נהנים מחממה ביתית ללא שום מאמץ. הבחירה בידיים שלכם. בלחיצת כפתור אתם בוחרים בין מרפסת פתוחה למרפסת מקורה. אז איך מזמינים את פרגולת הנוחות הזו? נכנסים כעת לאתר מנו סרוויס ויוצרים קשר עם הצוות המקצועי שיעניק לכם שירות אדיב ומקצועי.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר