052-6411770

פרגולות ברזל

מהי פרגולה?

פרגולה –  הינו גגון אשר משמש להצללה לחלל פתוח ועשוי מרובו לרוב מעץ.
אך מניין מגיע המילה "פרגולה"?, ובכן פרגולה משמעותה "גג מוקרן" בלטינית מאוחרת, ולמעשה חזרה להיות נפוצה במיוחד לאחר המאה ה-17 באיטליה בזכות המראה הייחודי המשלבת פונקציונליות מדויקת להצללה חכמה אשר התחבבה על ידי האדריכלות האיטלקית.

פרגולות ברזל:

פרגולה בעלת תשתית ברזל הינן תוספת נהדרת למבנה חוץ הבית , אינן דורשות תחזוקה קבועה ואפילו לעיתים חסכוניות משום שניתן להשתמש בשלד הבית , וכן גם עמידות יותר מפרגולות אחרות.
תכלס – כמה עולה פרגולה מברזל?.
טווח מחירים של פרגולה מברזל:
700-500 ש"ח למר.
הערה: יש לזכור שיש הרבה משתנים לטווח מחירים** לכן עדיף להתקשר לשיחת ייעוץ , בכדי לקבל הצעת מחיר מסודרת.

 

חשוב להבין שמחיר פרגולה מברזל מורכב מכמה אלמנטים שמשפיעים על המחיר שלה למ"ר:
  • גודל הפרגולה – מה עם רוחב הקורות , האורך, באופן טבעי שככל שנרצה פרגולה יותר גדולה הדבר יתבטא במחיר.
  • מורכבות המבנה – האם המשטח עליו נבנה את קורות הפרגולה ישרות או שנצטרך לבצע עבודות התקנה נוספות אשר יוסיפו לזמן העבודה שלנו כמתקינים?

יתרונות פרגולה ברזל (יש הרבה ):

  • אסתטיות – מראה הברזל משתלב באלגנטיות ביחד עם הטבע והחלל של הבית ומוסיף ערך דקורטיבי.
  • ערך הנכס –  ערך הנכס שלנו עולה ככל שנוסיף יותר תוספות לבית הפרטי שלנו ככה שמדובר בהשקעה לטווח ארוך על הנכס הפרטי שלנו.
  • תחזוקה – עוד תכונה מושכת בבחירת פרגולה ברזל , היא בעבודה שהיא איננה דורשת תחזוקה בכלל בשונה מפרגולה עץ , אשר דורשת שימון בעזרת שמן עצים מיוחד בתקופות הקיץ.
  • "חוק הפרגולות" – כן , כן , תהליך היתר הבנייה נהיה הרבה יותר פשוט וקל בזכות "רפורמת הפרגולות". "עפ”י התקנות, ניתן להקים פרגולה ללא היתר במידה ושטחה לא עולה על 50 מ”ר או על רבע משטח הקרקע הפנוי ממבנים או משטח הגג, לפי הגדול יותר." ( למרות זאת – עדיין מומלץ להתייעץ עם העירייה המקומית )
  • גמישות – אחד היתרונות הכי גדולים של ברזל הוא שהוא ניתן כיפוף לאיזה צורה מעוצבת שנרצה. המשמעות? שנוכל ליצור צורות ייחודיות לכל חלל שאנו חפצים.
  •  ריתוך – משום שמדובר בחומר גלם ברזלי , יש לנו את היכולת לרתך חלקי ברזל לחלקים אחרים ובכך ליצור יחידה אחת ללא סימני עבר מזהים , טכניקה נפוצה בעת התקנת פרגולה מברזל.
💬 צריכים עזרה?