052-6411770

פרגולות עץ

פרגולות עץ בצפון

כאשר אתם מתעניינים בהתקנת פרגולה בין אם במרפסת או בגינה הפרטית שלכם, חשוב שתדעו מאיזה חומר גלם עשויה הפרגולה ומהן התכונות שלו. באופן כללי יש שני חומרי גלם עיקריים מהם מייצרים פרגולות: אלומיניום ועץ. פרגולות עץ בצפון הן נפוצות בשל השתלבותן עם המראה הטבעי והכפרי וגם כי העץ משרה מיד חמימות ויש לכך משמעות בצפון הארץ במיוחד בחורף. חברת מנו סרוויס הינה חברה הממוקמת בצפון הארץ ביישוב יערה, שם גם נמצא מפעל הייצור של החברה המייצרת עבורכם תוספות בנייה איכותיות המיועדות למגזר העסקי ולמגזר הפרטי.

מה חשוב לדעת על פרגולות עץ בצפון

אין כמו להתחבר אל הטבע. ואתם יכולים לעשות זאת ממש על מפתן המרפסת שלכם או הגינה הפרטית שלכם עם התקנת פרגולת עץ. מעבר לתוספת העיצובית, הפרגולה היא פתרון הצללה המגן מפני קרני השמש במיוחד בימות הקיץ החמים. רגע לפני שאתם מחפשים פרגולות עץ בצפון חשוב שתדעו כי ישנם סוגים שונים של פרגולות עץ לבחירתכם. אז איך בוחרים את פרגולות העץ שלכם? הינה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור.

  • עץ הוא שם כללי לחומר הגלם אך ישנם סוגי עץ שונים שלכל אחד תכונות וגם מראה אחר. יש גם הבדל בין עץ גושני לבין עץ העשוי שכבות. עץ אורן הוא אחד נפוצים בארץ, וגם קל להתקין אותו. אך יחד עם זאת זקוק לתחזוקה קבועה נגד מזיקים. עץ הנחשב עמיד יחסית הוא  עץ איפאה שהוא גם קשה לעומת האורן
  • לפני תחילת העבודה חשוב להזמין מהנדס מבנים שיוכל לתת את אישורו על הפרויקט למען הבטיחות של כולם. חשוב לציין כי אם ברצונכם להתקין פרגולות החורגות מהגדלים המקובלים, עליכם לבקש אישור על כך מהרשות המקומית בצירוף טפסים המתאימים.
  • בתום ההתקנה חשוב שתקבלו אחריות עליה. המקובל הוא שנה של אחריות על ביצוע ההתקנה. עוד נקודה מעניינת לגבי התקנת פרגולה היא שאלת גביית ארנונה על מבנה זה. אם כן, אכן יש מקום לגבות ארנונה על פרגולה, אך הכל תלוי בהחלטת העירייה או המועצה המקומית. אם יש לכם גג פרגולה אטום לחלוטין עלולים לגבות עליו תשלום ארנונה, משום שהוא נחשב כהגדלת שטח הבית.

סיכום דבר

התקנת פרגולות מעץ יכולה להיות חוויה מרנינה, כשאתם למעשה מאפשרים חיבור אל הטבע ממש על מפתן ביתכם. ישנם סוגים שונים של פרגולות עץ בצפון אותם ניתן להתקין, כשעץ האורן נחשב לנפוץ ביותר בבניית פרגולות. אך יש גם סוגי עצים נוספים כאשר לכל אחד מהם יתרונות שלו. חשוב לבחור חברה המציעה מגוון רחב של פרגולות, כזו המייצרת גם פרגולות בהתאמה אישית ושיש להם ניסיון רב בתחום כמו חברת מנו סרוויס. הכנסו לאתר החברה וצרו קשר עם הצוות המקצועי בכל שאלה.

💬 צריכים עזרה?