052-6411770

רשתות הצללה

רשת צל לגינה

ישראל היא בין המדינות עם אור השמש לאורך כל השנה. אפילו בחורף, רוב הימים שטופי שמש בחלקים נרחבים של הארץ, מה שמאפשר לנו לבלות כמעט כל השנה בגינה. אנחנו הישראלים נהנים לארח. מזג האוויר הנעים מאפשר לנו להזמין חברים ובני משפחה ליהנות מארוחת ערב טעימה בגינה המטופחת שלנו. למרות זאת, השמש הישראלית לא פוסחת על אף ראש, במיוחד בחודשי הקיץ הלוהטים. ישנן אפשרויות רבות להצללת גינות, אך רשת צל לגינה היא האפשרות הטובה ביותר. חברת Mano service מספקת ללקוחות את פתרונות ההצללה המתקדמים, המשתלמים והאיכותיים ביותר בשוק הישראלי.

היתרונות של התקנת רשת צל לגינה

בתקופת בחורף רצוי לפרק את הרשתות הצללה, הרוח החזקה הופכת את הרשת למפרש כמו סירה בלב ים. עוצמת המשיכה כל כך חזקה שיכולה לגרום לתקלות.

  • הגנה – השיקול הראשון הוא הגנה סולארית. השמש הקופחת מהווה איום משמעותי, המחייב שימוש בהגנה מפני השמש. רשת צל לגינה מספקת הגנה מפני הקרינה המסוכנת בשטח גדול מחוץ לבית.
  • גמישות – השימוש ברשתות צל מאפשר גמישות פרמטרים כמעט בלתי מוגבלת. ניתן להציב רשתות צל בכל מקום, בכל גודל, גובה וצורה. בניגוד לפתרונות הצללה אחרים, המוגבלים לאזור היציאה מהגינה. ניתן להתקינן אותן מעל הגינה, מעל הבריכה, יש הבוחרים במיקום המשלים את הצל שלהם, כלומר באזורים שאינם מוצלים כלל, לאחר התבוננות היכן יורד הצל בגינה.

הגמישות מועברת באמצעות פרמטר שני, עונתיות. את רשתות הצל פשוט מאוד להאריך או להסיר בעת הצורך. אם אינכם מעוניינים במתן צל במהלך החורף, תוכלו לפרק ולאחסן את רשתות ההצללה בקלות עד האביב והקיץ הבאים.

  • עיצוב – עם הזמן, רשתות הצללה התפתחו לאביזר אופנתי. הם זמינים במספר רב של גוונים, גדלים וצורות. בדרך כלל, הצורה המקובלת של רשתות צל היא מפרש, ואז אתם יכולים להתנסות עם מפרשים מרובים בגדלים, גבהים וצבעים משתנים במקומות ספציפיים. רשתות צל מציעות גמישות רבה וגם משפיעות על האסתטיקה והעיצוב של הגינה.

התקנת רשת הצללה – לא רק בתוך הגן

השימוש ברשתות הצללה יכול לספק פתרונות לבעיות סביבתיות אחרות בבית. לדוגמה,  בחדרים הפנים לכיוון דרום ישנה קרינה חזקה כך שרוב שעות היום החלונות מכוסים בוילונות המסתירים את הנוף. התקנת רשת צל לגינה תאפשר לחסום את קרינת השמש תוך מתן אפשרות לאור לעבור דרכו. אפשרות נוספת היא חניונים פרטיים. אם אין גגון מעל החנייה, רשת צל הוא פתרון מצוין להגנה מפני חום השמש והגשם. להתקנת הרשת בכל מקום שרק תרצו, חייגו עכשיו אל Mano service.

💬 צריכים עזרה?